אודות מִלְּגוֹ

אודתינו

שלום לכולן 🙂 קוראים לי דנה. גרה בירושלים. אוהבת להתלבש בסגנון צנוע, וקונה במגוון רחב של חנויות בגדים ולא רק בחנויות של אופנה צנועה. 

לכן, כמו שכולכן מכירות ואם אתן כאן זה בטח קרה לכן, יוצא לי לקנות שמלות מהממות רק שטיפה פתוחות מדי ואז אני מצניעה אותן עם גופיה מתחת, סיכת ביטחון, או קושרת עם גומיה את שולי הבד בעורף (סמיילי צוחק)... אבל תכלס, זה ממש הורס את הלוק! 

 אז הכנתי שקית של כל השמלות שצריכות סגירת מחשוף ושמתי אותה בצד כדי לקחת לתופרת ...אבל נחשו מה? כמובן שהיא אף פעם לא הגיעה לתופרת! 

איך יתכן שהשנה היא 2023 ועדיין אין פיתרון מידי, קל ובלתי נראה לסגירת המחשוף?!

החלטתי להרים את הכפפה ולמצוא פתרון!

הרעיון הראשוני שלי היה תיקתק המחובר לדבק דו- צדדי. לשם כך, פניתי למפעלי הדבקה שונים ברחבי הארץ.

ובחנו תיקתקים במגוון גדלים וכן דבקים דו- צדדיים שונים, על סוגים רבים של בדים. אבל מאחר והתיקתקים היו כבדים מדי, הדבק לא החזיק, והמחשוף נפתח.

היועץ ממפעל ההדבקה שעזר לי למצוא פתרון לבעיה, לא הצליח להבין "למה שנשים לא יתפרו את התיקתק לבגד? הרי כל אחד ואחת יודעים לתפור". רק שאף אחד לא עדכן אותו שבדורות האחרונים המציאות הזאת קצת השתנתה... 😂

המשכתי בחיפושים הרבים אחר פתרון, עד שכמעט והתייאשתי. לשמחתי, היועץ העסקי שמלווה אותי עודד אותי להאמין שאצליח לפתח מוצר שיוכל לסייע לנשים רבות.

את הפתרון מצאתי בדפדוף אקראי בכתבה של מגזין אופנה. כוכבות בינלאומיות כמו ג'ניפר לופז והקרדשיאנז משתמשות בדבק דו צדדי ייעודי לעור ולבגד כדי שהבגד בעל המחשוף העמוק לא יזוז. מעניין, לא? חשבתי לעצמי, למה שלא נשתמש באותו הדבק גם כדי לסגור את המחשוף?! חקרנו לעומק את הנושא ואכן נמצא הפתרון לבעיה!

משעשע לחשוב שמוצר המיועד להחזקת המחשופים העמוקים, יכול לשמש גם להצנעתם. זה מזכיר לי את גישת הרבי מליובאוויטש, שכל דבר אפשר להפוך לקדוש!